Spektakle - szkoły i przedszkola


,,W krainie Szalonych muppetów''

 ,,W Krainie muppetów wspaniałe pluszaki już od samego rana ciężko pracują by przygotować urodzinową niespodziankę tym dzieciom, o których urodzinach nikt nie pamięta. Kiedy zmęczona późnymi powrotami z pracy mama Krzysia zapomina po raz kolejny o jego urodzinach, muppety postanawiają same wyprawić chłopcu najpiękniejsze urodziny w jego życiu. Jednak mimo wielkich chęci okazuje się, że czasu do wymarzonej imprezy zostało już bardzo mało i wszystko wskazuje na to, że sympatyczne muppety nie zdążą z przygotowaniami przed powrotem Krzysia ze szkoły. Przemiłe stworzenia postanawiają poprosić o pomoc dzieci. Jednak praca z szalonymi muppetami to wcale nie taka bułeczka z masełkiem, a pełna humoru, szaleństwa i zabawnych zdarzeń przygoda, która na długo pozostanie małym pomocnikom w pamięci.''

Czy będziemy potrafili pracować w jednym, zgranym zespole i zgodnie ze sobą współpracować ?

Czy dzieciom uda się pomóc w wielkich przygotowaniach do urodzin ? Czy przyjęcie się odbędzie ? Kto uszczęśliwi małego Krzysia? Zobaczcie sami. 

????????

 

Bilety: 30zł/os.

Czas trwania: 60-70 minut
 
 
Opiekunowie:  Na 10 dzieci 1 nauczyciel otrzymuje bilet bezpłatny (w przypadku osób niepełnosprawnych - ilość opiekunów uzgadniana jest indywidualnie)Gramy z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.
Na Państwa życzenie możemy też zaproponować spektakle ZAMKNIĘTE w naszym TEATRZE, co oznacza, że w przedstawieniu uczestniczą dzieci tylko z Państwa placówki (nie ma innych grup).

 

Rezerwacja biletów dla grup zorganizowanych przez????????:
- tel.796 854 205 lub 608 321 878,☎️
- przez biuro@magicznyteatrmuzyczny.pl,????,
- magicznyteatr@onet.pl
- wiadomość prywatną.????

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/