Spektakle - szkoły i przedszkola


,,Zamieszanie na polanie’’ INTERAKTYWNY SPEKTAKL WARSZTATOWY, spektakle w teatrze, rez.biletów, tel.796 854 205


,,Chociaż wszyscy bardzo kochają matkę Naturę, to nikt nawet nie domyśla się jak wiele ma obowiązków i jak bardzo musi być przemęczona. Nikt nigdy nie proponuje jej  pomocy. Dzieje się tak pewnie dlatego, że nikt nie wie, jak dużo piękna pani ma pracy i jak wielka odpowiedzialność na niej spoczywa. Kiedy w pewniej pięknej krainie wszyscy przygotowują się do wielkiego święta kwiatów, ktoś rozpuszcza plotkę,  że w tym roku Matka Natura postanowiła odwołać swój przyjazd na wielką uroczystość. Zdezorientowani mieszkańcy polany postanawiają pomóc Naturze i wziąć sprawy w swoje ręce, i zgodnie wypełnić wszystkie obowiązki pięknej pani. Nie jest to jednak takie łatwe, zwłaszcza gdy na drodze staje im przebiegły wielbiciel bałaganu i ,,śmieciuszków miluszków''


Zamieszanie na polanie” - to spektakl z przesłaniem ekologicznym. Temat ekologii potraktowany jest tutaj w praktyczny i pełen humoru sposób. Przedstawienie pokazuje, że recykling i dawanie drugiego życia przedmiotom, jest nie tylko bardzo potrzebny dla środowiska ale może pomóc w kreatywnym spędzaniu wolnego czasu i dawać nam dużo radości (np. tworzenie zabawek, rekwizytów, instrumentów muzycznych z puszek, pudełek itp).

Warsztaty ekologiczne do spektaklu pozwalają odpowiedzieć na pytanie: ,,Czy dzieci i młodzież mogą pomóc matce maturze?  Czy mały człowiek ma wpływ na środowisko?”

 Spektakl: ,,Zamieszanie na polanie” i towarzyszące mu warsztaty daje nowe spojrzenie na ekologię - to pełne dobrego humoru,  kreatywnej zabawy, wspólnego tańca i śpiewu spotkanie.  

 Rezerwacja terminów:

- tel.796 854 205 lub 608 321 878
- lub przez magicznyteatr@onet.pl
- lub przez formularz na 
www.magicznyteatrmuzyczny.pl
- lub wiadomość prywatną na facebook'u

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, prześlemy Państwu ofertę naszych spektakli w terenie  


 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/