Spektakle - szkoły i przedszkola


,,Na wsi czyli wesoła farma'' (wiek 2-8 lat) interaktywny spektakl warsztatowy

,,Co jest we wielkiej walizce, którą babcia Jadzia przywiozła od cioci Andzi ? Czy można ją otworzyć ? Domysłom co może być w środku nie ma końca. Zainteresowana walizką jest nie tylko wnuczka Ania, ale też ukochane zwierzątka babci Jadzi. Pojawienie się tajemniczej walizki wywołuje nie tylko spore zamieszanie ale budzi również olbrzymią chęć jej posiadania. Kiedy nagle walizka ginie zaczyna się niezła zabawa ...’’

 

Podczas spektaklu stworzymy z widowni wielką orkiestrę, zatańczymy razem taniec ogrodnika, zaśpiewamy we wspólnym chórze, udamy się w pełną przygód wycieczkę na wieś by poznać dary natury i dowiedzieć co należy jeść ,,na zdrowie’’. 

 

 Bilety: 30zł/os.

Czas trwania: 60-70 minut
 
 
Opiekunowie:  Na 10 dzieci 1 nauczyciel otrzymuje bilet bezpłatny (w przypadku osób niepełnosprawnych - ilość opiekunów uzgadniana jest indywidualnie)Gramy z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.
Na Państwa życzenie możemy też zaproponować spektakle ZAMKNIĘTE w naszym TEATRZE, co oznacza, że w przedstawieniu uczestniczą dzieci tylko z Państwa placówki (nie ma innych grup).

 

Rezerwacja biletów dla grup zorganizowanych przez????????:
- tel.796 854 205 lub 608 321 878,☎️
- przez biuro@magicznyteatrmuzyczny.pl,????,
- magicznyteatr@onet.pl
- wiadomość prywatną.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/