Spektakle - szkoły i przedszkola


WENECKA ZAGADKA (wiek 5-12 lat) rez. terminów, tel.796 854 205 lub kontakt na stronie

Edukacyjna, realioznawcza komedia detektywistyczna dla dzieci i młodzieży której akcja toczy się w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie.

Po przyjeździe trzech przyjaciółek do Wenecji, w dziwnych okolicznościach znikają cenne przedmioty. Za wszystko prawdopodobnie odpowiedzialny jest tajemniczy złodziej, który pod osłoną maski weneckiej ,,uprowadza'' cenne przedmioty turystom i bogatym mieszkańcom Wenecji.

Nikt nie wie kim jest ten sprytny złodziejaszek i miasteczko aż huczy od plotek. Na tego kto rozwiąże zagadkę czeka wielka nagroda, którą obiecał tajemniczy milioner, właściciel teatru La Venice. Tymczasem miasto szykuje się do wielkiego balu karnawałowego.

Podejrzanym może być każdy gość wspaniałego, weneckiego balu.

 ,,Wenecka zagadka’’ to interaktywny spektakl edukacyjny z detektywistyczną zagadką w tle. Interesująca fabuła, wartka akcja, dowcipne dialogi są pretekstem do poznania ojczyzny Antonio Vivaldiego. Czy ktoś rozwikła wenecką zagadkę ? 

Będzie trudno, ponieważ klucz do jej rozwiązania będą musieli zdobyć sami widzowie. Interesująca detektywistyczna fabuła, wartka akcja, dowcipne dialogi sprawią, że widzowie ani na chwilę nie będą mogli oderwać oczu od naszych bohaterów. Przedstawienie ma charakter edukacyjny i połączone jest ze suplementem warsztatowym lub warsztatami teatralnymi.


 Suplement do spektaklu: ,,Maska wenecka i kreza w operze i teatrze''
 
(historia maski, jej pochodzenie, kreza w operze i teatrze, praktyczna i bardzo atrakcyjna forma spotkania)
 

Bilety dla grup zorganizowanych:

Bilety na spektakl:  25zł  (czas trwania 60 - 70 minut)

Bilety na spektakl z rozbudowanym suplementem edukacyjnym:  30zł (czas trwania 120 minut)

Opiekunowie:  Na 10 dzieci 1 nauczyciel otrzymuje bilet bezpłatny (w przypadku osób niepełnosprawnych - ilość opiekunów uzgadniana jest indywidualnie) 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/