Spektakle - szkoły i przedszkola


RIO (wiek 2-7 lat) SPEKTAKL Z SUPLEMENTEM TANECZNYM, rez. terminów, tel.796 854 205 lub kontakt na stronie

,,Do szkoły tańca w Rio przychodzi grubiutka i bardzo sympatyczna Misia. Misia marzy o tym by zatańczyć na sambodromie jak prawdziwa baletnica. Kiedy trzej najlepsi nauczyciele tańca w Rio: Luciano, Eduardo i Mauricio zaczynają uczyć Misię, okrąglutka tancerka robi bardzo duże postępy. Niestety w tym samym czasie do szkoły tańca przychodzi kolejny uczeń Koko, który wyśmiewa Misię, która załamuje się i zaczyna tracić pewność siebie. Nikt nie wie dlaczego Koko obraża Misię i dlaczego sprawił wielką przykrość swojemi nauczycielowi Mauricio. Czyżby za brzydkim zachowaniem Koko kryła się jakaś wielka tajemnica ? Czy można śmiać się z cudzych niepowodzeń ? Czy nasi widzowie będą potrafili pomóc naszej bohaterce? Czy będą chcieli zatańczyć razem z Misią w rytm prawdziwej samby ? ''

Zapraszamy w magiczną podróż do Rio pełną kolorowych rajskich ptaków, pięknych kostiumów i pióropuszy. W czasie naszej podróży będziemy nie tylko tańczyć i śpiewać ale dowiemy się również co robić kiedy nie radzimy sobie z trudnymi zadaniami. Powiemy Wam jak uwierzyć we własne możliwości i jak pomóc innym kiedy oni przestają już wierzyć w siebie.

Czy chcecie zatańczyć z rajskimi ptakami prawdziwą sambę, wziąć udział w balonowej zabawie, zagrać w kolorowej orkiestrze i spotkać bajowych bohaterów ? Jeśli chcecie przeżyć bajeczny DZIEŃ w RIO to serdecznie Was zapraszamy :)

 
Rezerwacja biletów:
- tel.796 854 205 lub 608 321 878
- lub przez magicznyteatr@onet.pl
- lub przez formularz na www.magicznyteatrmuzyczny.pl
- lub wiadomość prywatną.

 

Bilety dla grup zorganizowanych:

Bilety na spektakl:  25zł  (czas trwania 60 - 70 minut)

Opiekunowie:  Na 10 dzieci 1 nauczyciel otrzymuje bilet bezpłatny (w przypadku dzieci żłobkowych i osób niepełnosprawnych - ilość opiekunów uzgadniana jest indywidualnie)

Serdecznie zapraszamy   


 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/