Spektakle - szkoły i przedszkola


WIELKIE PRZESŁUCHANIE (wiek od 3 lat) WARSZTATOWY SPEKTAKL TEATRALNY, rez.biletów dla grup: t.796 854 205 lub kontakt na stronie

Dla widzów w każdym wieku warsztatowy spektakl interaktywny, w którym publiczność bierze aktywny udział: poznaje lalki teatralne: marionetki, kukiełki, muppety i pacynki, tańczy wraz z tancerką-mimem prosty taniec teatralny i przygotowuje się do wielkiego konkursu talentów, w którym nie ma przegranych :)

Całość interaktywnego spektaklu jest ,,spięta'' interesującą fabułą w taki sposób, że widzowie czują się wewnątrz toczącej się akcji i są maksymalnie zaangażowani w przedmiot spektaklu i warsztatów. 

Podczas warsztatowego spektaklu: ,,Wielkie Przesłuchanie czyli konkurs talentów'' poziom warsztatów zawsze dostosowujemy do wieku i możliwości uczestniczących w spektaklu grup.

TREŚĆ: 

,,Do amerykańskiej wytwórni bajek teatralnych przyjeżdżają na przesłuchanie wspaniali artyści, którzy chcą wziąć udział w najnowszym przedstawieniu. Jednak kiedy uczestnicy zaczynają prezentować swoje umiejętności, okazuje się, że jest bardzo duża konkurencja. Wśród chętnych jest tancerka, która chce nauczyć widzów tańca teatralnego. Wokalistka, chce zaśpiewać z dziećmi swoje piosenki, a lalkarka nauczyć jak animować lalki teatralne. Niestety Ci wszyscy utalentowani uczestnicy przesłuchania onieśmielą małego Gacusia, który przyjechał tutaj z bardzo daleka. Załamany chce się wycofać z trudnego konkursu.  

Czy uda nam się go nakłonić by spróbował swoich sił ? Może dzieci pomogą mu odzyskać wiarę we własne umiejętności? Może razem ze wszystkimi uczestnikami nasi widzowie wezmą udział w tej trudnej rywalizacji.'' 

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na WIELKIE PRZESŁUCHANIE podczas którego poznamy wspaniałe laki teatralne, poznamy zasady ich animacji, zatańczymy taniec teatralny i weźmiemy udział w wielkim, teatralnym konkursie talentów. 

 

  Podczas warsztatów widzowie:

- poznają lalki teatralne: muppety, marionetki, kukiełki i pacynki,

- nauczą się animować marionetkami,

- będą tańczyć i śpiewać z bajkowymi bohaterami.

 

Spektakl ten pokazuje teatr ,,od środka'' i w sposób praktyczny uczy na czym polega:

- animacja lalek teatralnych (marionetek, kukiełek, muppetów, pacynek), 

- pantomima, 

- wokalne przygotowanie osób występujących na scenie.

  ,,Wielkie przesłuchanie'' grane w naszym teatrze już ponad kilkaset razy, zawsze wciąga w swoją akcję dzieci w różnym wieku. Każdy, nawet najbardziej wymagający widz może znaleźć tutaj coś dla siebie.

 

Bilety dla grup zorganizowanych:

 

Bilety na spektakl PREMIUM:  33zł  (czas trwania  75 minut)

Bilety na spektakl z warsztatami: 38zł (czas trwania 120 minut)

Opiekunowie:  Na 10 dzieci 1 nauczyciel otrzymuje bilet bezpłatny (w przypadku dzieci żłobkowych i osób niepełnosprawnych - ilość opiekunów uzgadniana jest indywidualnie)


Gramy z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa: ozonujemy, dezynfekujemy, trzymamy dystans, gramy w bardzo atrakcyjnych maseczkach.
 
Na Państwa życzenie możemy też zaproponować spektakle ZAMKNIĘTE w naszym TEATRZE, co oznacza, że w przedstawieniu uczestniczą dzieci tylko z Państwa placówki (nie ma innych grup).
 
 
Rezerwacja biletów:
- tel.796 854 205 lub 608 321 878
- lub przez magicznyteatr@onet.pl
- lub przez formularz na www.magicznyteatrmuzyczny.pl
- lub wiadomość prywatną.

 
Serdecznie zapraszamy 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/