Spektakle - szkoły i przedszkola


Dramat w teatrze (wiek 12 - 18 lat, dorośli ) WARSZTATOWY SPEKTAKL TEATRALNY rez. terminów, tel.796 854 205 lub kontakt na stronie

Interaktywny spektakl warsztatowy o komediowo-detektywistycznym zabarwieniu, w którym również widzowie mogą zostać aktorami.

 

To miał być zwyczajny dzień w teatrze. Aktorzy mieli czytaną próbę do premiery, wokalistka ćwiczyła swoje piosenki, przyjechały też nowe kostiumy i lalki teatralne. Kiedy wszystko szło zgodnie z planem, nagle zdarzyło się coś co zdezorganizowało całą pracę teatru

 

 

,,Dramat w teatrze’’ to detektywistyczna komedia dla najstarszych klas szkoły podstawowej i szkół średnich. Szybka akcja, wciągająca fabuła spektaklu i niezwykle barwne charakterowo postacie pokazują teatr od kuchni. Widzowie zobaczą pracę aktorów, będą mogli sami zagrać krótką etiudę teatralną, poznać tajniki pantomimy i zobaczyć na czym polega animacja lalek teatralnych.

,,Dramat w teatrze'' jest spektaklem w pełni interaktywnym, widzowie biorą w nim aktywny udział, odpowiadając na pytania bohaterów, pomagając w tworzeniu roli, występach scenicznych, wykonaniach wokalnych i rozwiązaniu problemów toczącej się akcji. Widownia ma tutaj bardzo duży wpływ na toczącą się akcję i samo zakończenie spektaklu. 

 

  Podczas warsztatów widzowie:

- poznają lalki teatralne: muppety, żywe lalki, lalki synkretyczne, kukiełki,

- nauczą się animować marionetkami,

- nauczą się bardzo atrakcyjnej w odbiorze pantomimy

 

Spektakl ten pokazuje teatr ,,od środka'' i w sposób praktyczny uczy na czym polega:

- animacja lalek teatralnych 

- pantomima, 

- wokalne przygotowanie osób występujących na scenie.


 

Suplement do spektaklu: ,,Pantomima i lalki’’

 

 

Gramy z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa: ozonujemy, dezynfekujemy, trzymamy dystans, gramy w bardzo atrakcyjnych maseczkach.
 
Na Państwa życzenie możemy też zaproponować spektakle ZAMKNIĘTE w naszym TEATRZE, co oznacza, że w przedstawieniu uczestniczą dzieci tylko z Państwa placówki (nie ma innych grup).

 

Bilety dla grup zorganizowanych:

Bilety na spektakl z rozbudowanym suplementem warsztatowym:  33zł (czas trwania ok.75 minut )

Bilety na spektakl z warsztatami:  38zł (czas trwania: 130 minut: spektakl, przerwa, rozbudowane warsztaty)

Opiekunowie:  Na 10 dzieci 1 nauczyciel otrzymuje bilet bezpłatny (w przypadku osób niepełnosprawnych - ilość opiekunów uzgadniana jest indywidualnie) 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/