Spektakle - szkoły i przedszkola


Dramat w teatrze (wiek 12 - 18 lat, dorośli ) WARSZTATOWY SPEKTAKL TEATRALNY rez. terminów, tel.796 854 205 lub kontakt na stronie

Interaktywny spektakl warsztatowy o komediowo-detektywistycznym zabarwieniu, w którym również widzowie mogą zostać aktorami.

 

To miał być zwyczajny dzień w teatrze. Aktorzy mieli czytaną próbę do premiery, wokalistka ćwiczyła swoje piosenki, przyjechały też nowe kostiumy i lalki teatralne do spektaklu, a dyrektor jak zwykle gdzieś przepadł udając, że wyjeżdża w interesach. Gdy wszyscy pracownicy pochłonięci są swoimi obowiązkami, nagle dochodzi do wielkiej kradzieży, która dezorganizuje całą pracę teatru.

 

Jej świadkami będą ... 
Przekonacie się sami na interaktywnym spektaklu muzycznym.
 
 Zapraszamy na detektywistyczną komedię dla najstarszych klas szkoły podstawowej i szkół średnich. Szybka akcja, wciągająca fabuła spektaklu, zabawne dialogi i niezwykle barwne charakterowo postacie pokazują prace teatru od kuchni.
 
Podczas interaktywnego spektaklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć pracę aktorów z bliska i sami zagrać krótką etiudę teatralną pod okiem profesjonalistów, poznają tajniki pantomimy oraz sprawdzą na czym polega animacja lalek teatralnych.
 
 

,,Dramat w teatrze'' jest spektaklem w pełni interaktywnym, widzowie biorą w nim aktywny udział, odpowiadając na pytania bohaterów, pomagając w tworzeniu roli, występach scenicznych, wykonaniach wokalnych i rozwiązaniu problemów toczącej się akcji.

Widownia ma tutaj bardzo duży wpływ na toczącą się akcję i samo zakończenie spektaklu. 

 

 Gramy z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa: ozonujemy, dezynfekujemy, trzymamy dystans.

 
Na Państwa życzenie możemy też zaproponować spektakle ZAMKNIĘTE w naszym TEATRZE, co oznacza, że w przedstawieniu uczestniczą dzieci tylko z Państwa placówki (nie ma innych grup).

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/