Spektakle - szkoły i przedszkola


,,Hej Przygodo’’ (wiek 2-10l ) interaktywny spektakl warsztatowy o morskiej tematyce

,,W morskich głębinach żyją cudowne stworzenia: małe i duże rybe, kraby, ośmiornice. Codziennie rano pani Ryba odprowadza swojego synka Rybulka do szkoły. Jednak małej rybce wcale nie chce się uczyć grzecznie z innymi rybkami. Rybulek marzy o dalekich podróżach i niebezpiecznych przygodach ...''

 

 Czy chcecie przeżyć z nami wspaniałą przygodę, odwiedzić niezwykłe miejsca, zatańczyć prawdziwy piracki taniec i poznać prawdziwego pirata-dżentelmena?

Jeżeli tak, to zapraszamy Was na wyjątkowy, edukacyjny spektakl, pełen pięknej muzyki, wspólnej zabawy, tańca i śpiewu !

  Podczas naszej wyprawy poznamy wspaniałe lalki teatralne: muppety i pacynki, będziemy tańczyć z załogą pirackiego statku i papugą Doris, ukołyszemy do snu małe rybki i poznamy smak prawdziwej, morskiej przygody.

 

  ,,Morska przygoda'' to pełna wspaniałej muzyki i dźwięków natury podróż nawet dla najmłodszych dzieciaczków, podczas której każdy z Was będzie mógł się poczuć jak prawdziwy wilk morski.

 

Bilety: 30zł/os.

Czas trwania: 60-70 minut
 
 
Opiekunowie:  Na 10 dzieci 1 nauczyciel otrzymuje bilet bezpłatny (w przypadku osób niepełnosprawnych - ilość opiekunów uzgadniana jest indywidualnie)Gramy z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.
Na Państwa życzenie możemy też zaproponować spektakle ZAMKNIĘTE w naszym TEATRZE, co oznacza, że w przedstawieniu uczestniczą dzieci tylko z Państwa placówki (nie ma innych grup).

 

Rezerwacja biletów dla grup zorganizowanych przez????????:
- tel.796 854 205 lub 608 321 878,☎️
- przez biuro@magicznyteatrmuzyczny.pl,????,
- magicznyteatr@onet.pl
- wiadomość prywatną.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/