Spektakle - szkoły i przedszkola


,,Morska symfonia'' (wiek: szkoła podstawowa: kl.1-3) TEATR PIĘCIU ZMYSŁÓW (5D),

 ,,Czy dacie się zaprosić do podwodnego świata jedwabnych fal i tajemniczych morskich stworzeń, które są na wyciągnięcie dłoni ?                             W tym podwodnym świecie wszystko jest radosne, piękne i ma swój głęboki porządek. Mama-ryba każdego ranka uczy swoje małe rybki, ośmiornica Aurelia ćwiczy grę na fortepianie, a krab Baltazar pilnuje by wszyscy czynili odpowiednie postępy. Jednak pewnego dnia na tronie morskiego królestwa zasiada próżna księżniczka Eufemia i w oceaniczny raj wdziera się wielki chaos. Od tej chwili nic nie będzie już takie same.’’

 

Dlaczego powinniśmy się uczyć? Czy młody człowiek powinien spędzać czas nad książkami, kiedy jest tyle innych przyjemnych zajęć ?       Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w spektaklu ,, Morska symfonia".

Udajcie się z nami do podwodnego świata niezwykłych dźwięków gdzie wspólnie zagrajmy morską symfonię. 

Zapraszamy Was na interaktywny spektakl, w którym można wszystkiego dotknąć i zobaczyć z bliska, a nasi widzowie staną się również jego bohaterami.

 

 Rezerwacja biletów:
- tel.796 854 205 lub 608 321 878
- lub przez magicznyteatr@onet.pl
- lub przez formularz na www.magicznyteatrmuzyczny.pl                                                            

- lub wiadomość prywatną.

 

Bilety dla grup zorganizowanych:

Bilety na spektakl:  30zł  (czas trwania 60-70 minut)

Opiekunowie:  Na 10 dzieci 1 nauczyciel otrzymuje bilet bezpłatny (w przypadku dzieci żłobkowych i osób niepełnosprawnych - ilość opiekunów uzgadniana jest indywidualnie)

 

Serdecznie zapraszamy :)  

 

 

 

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/