Spektakle - szkoły i przedszkola


,,Klara i Leonardo'' (wiek 1-10 lat) SPEKTAKL PIĘCIU ZMYSŁÓW (5D), rez.terminów tel.796 854 205 lub kontakt na stronie

,, Nieśmiały Leonardo zakochuje się w pięknej Klarze. By zdobyć serce ukochanej jest w stanie posunąć się bardzo daleko i dlatego prosi o pomoc przypadkową osobę, co wiąże się z początkiem dużych problemów.Tymczasem w domu trzech sióstr wszyscy przygotowują się do wielkiego przyjęcia organizowanego z okazji urodzin księcia. Gdy wszyscy szykują się na wspaniałe przyjęcie, nikt nie zauważa, że pojawił się poważny problem, który szybko trzeba rozwiązać ...''

 Zapraszamy wszystkich widzów w niezwykłą podróż do magicznego świata pełnego niesamowitych zwierząt, ptaków i kwiatów.              Zobaczycie przyjęcie w iście bollywoodzkim stylu, na którym nie zabranie takich atrakcji dzięki którym poczujecie się jak w świecie bajki.                To będzie niezwykła podróż, w której udamy się do najdalszych miejsc na świecie. Usłyszymy piękną historię, zatańczymy taniec rąk i weźmiemy udział we wspaniałym przyjęciu.

  ,,Klara i Leonardo‘’ to realioznawczy spektakl, którego akcja toczy się w Indiach. Interesująca, nieco detektywistyczna fabuła przekazuje szereg cennych informacji na temat tego pięknego kraju. Podczas interaktywnego spektaklu widzowie będą tańczyć i śpiewać razem z bohaterami, przymierzą sari i dowiedzą się wielu interesujących rzeczy na temat  kultury i teatru w Indiach.

Podczas warsztatów teatralnych odwiedzimy również inne odległe miejsca na ziemi: zagramy na prawdziwych marakasach, przymierzymy sombrero, kowbojski kapelusz, maski weneckie, weźmiemy w dłonie pałeczki do ryżu, zobaczymy chińską maskę teatralną, zobaczymy Tadź Mahal, amerykańskie muppety i wiele innych wspaniałych rzeczy z różnych stron świata.

Bilety dla grup zorganizowanych i widzów indywidualnych:

Bilety na spektakl:  25zł  (czas trwania 60-70 minut)

Bilety na spektakl z warsztatami:  30zł  (czas trwania 120 minut)

Opiekunowie:  Na 10 dzieci 1 nauczyciel otrzymuje bilet bezpłatny (w przypadku osób niepełnosprawnych i dzieci poniżej 3 roku życia - ilość opiekunów uzgadniana jest indywidualnie)

Rezerwacja biletów:

- tel.796 854 205 lub 608 321 878
- lub przez magicznyteatr@onet.pl
- lub przez formularz na www.magicznyteatrmuzyczny.pl
- lub wiadomość prywatną.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/