Spektakle - szkoły i przedszkola


,,W bajecznej krainie'' PREMIERA W MAGICZNYM TEATRZE MUZYCZNYM - SPEKTAKL WARSZTATOWY DLA PRZEDSZKOLI I KLAS 1-3

"W Bajecznej Krainie zbliża się wielkie święto, którego głównym punktem ma być koncert sławnego gościa! Mieszkańcy krainy od samego rana ćwiczą własne występy, aby nie zawieść oczekującej publiczności. Jednym z widzów jest mały pies Drops, który nie może doczekać się przyjazdu wielkiej gwiazdy i towarzyszy mieszkańcom w ich próbach. Na miejsce co chwilę przyjeżdżają nowi goście, chcący zaprezentować swoje wyjątkowe talenty. Jedni z nich wydają się nieco podejrzani... Tak przynajmniej twierdzi Drops, ale przecież on jest jeszcze tylko szczeniaczkiem, prawda?"

 

Jeśli chcecie się z nami przenieść w niezwykłe miejsce, gdzie wszystkie troski dnia codziennego odchodzą w cień i liczy się tylko "tu i teraz", to zapraszamy do Bajecznej Krainy! Wspólne tańce, jazda na wierzchowcu na Dzikim Zachodzie, nauka kunsztu kuglarstwa i występ ze słynnym raperem to tylko niektóre niespodzianki, jakie przygotowali widzom nasi goście!

 

Akcja spektaklu wypełniona jest po brzegi świetną zabawą i zachęca publiczność do interakcji. Mały widz może poczuć się częścią Bajecznej Krainy i pomóc w przygotowaniach do wielkiego święta! Wspólnie z aktorami przeżywać będzie przygody i rozterki, nauczy się nowych umiejętności, a także pozna odpowiedzi na ważne pytania.

 

Historia Bajecznej Krainy, mimo swojego barwnego i szalonego charakteru, skrywa głębsze przesłanie. Porusza problemy, z którymi często muszą mierzyć się dzieci. Kto bowiem nigdy nie poczuł się niezrozumiany i nieakceptowany? Czy bycie dzieckiem sprawia, że nie można mieć własnego zdania? Przygody Dropsa i reszty bohaterów pokażą, że zawsze warto wierzyć w siebie, być odważnym i rozwijać swoje pasje!

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/