Magiczny TEATR Muzyczny

TEATR MTM to jedyny w Polsce edukacyjny teatr interaktywny. W Magicznym TEATRZE Muzycznym, przy ul.A.Ostrowskiego 13A codziennie odbywają się spektakle dla dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli. TEATR MTM jest również w programie SZKOŁA W MIEŚCIE.

Wszyscy aktorzy w MTM posiadają dodatkowe wykształcenie pedagogiczne i są czynnymi nauczycielami lub wykładowcami.
Misją naszego teatru jest edukacja poprzez teatr, praca z dziećmi zdrowymi i chorymi. Wystawiamy specjalistyczne  spektakle dla  młodzieży i dzieci autystycznych, nadpobudliwych, niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo. W swojej pracy stosujemy bajkoterapię i muzykoterapię. Przy produkcji spektakli współpracujemy z pedagogami, psychologami i pediatrami.

Nasz każdy spektakl niesie ze sobą przekaz edukacyjny i wychowawczy. W repertuarze teatru są spektakle i warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.

MTM znajduje się w nowym budynku, na parterze i jest doskonale przystosowany dla najmłodszych dzieci i osób niepełnosprawnych. Autokar może podjechać pod same drzwi teatru i bezpłatnie zaparkować. Teatr posiada również własną kawiarnię, która oferuje zdrowe i naturalne posiłki dla swoich widzów, co jest zwłaszcza bardzo dogodnym rozwiązaniem dla grup zorganizowanych i wycieczek.

MTM realizuje też projekty komercyjne dla firm i korporacji. Wśród naszych klientów są największe i najbardziej wymagające korporacje z Dolnego Śląska.

 


Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/